Výrobný robotník

Hľadáme zručných uchádzačov na pozíciu Výrobný robotník

Miesto práce

Slovensko

plný úväzok

Náplň práce

  • vykonávať manuálne práce na jednoúčelových strojoch
  • obrábanie plechov,
  • čistenie a balenie hotových výrobkov
  • práca na tvárniacich strojoch
  • obsluha strojov na spracovanie plechov
  • pracovať v 1- ZMENNEJ prevádzke
  • vhodné aj pre ŽENY

Požadujeme

  • skúsenosti a prax zo strojárskeho priemyslu alebo s prácou na výrobnej linke - VÝHODOU ( nie je podmienkou )
  • manuálna zručnosť
  • schopnosť prečítať, porozumieť pracovnému postupu a pracovať podľa neho
  • dobrý zdravotný stav (práca v stoji )
  • zodpovednosť a chuť pracovať

Ponúkame

  • práca na hlavný pracovný pomer
  • hodinová mzda brutto 3,47€ / hodina
  • 25% prémie
  • stravné v hodnote 3,15€ za každý odpracovaný deň
  • garancia výplatného termínu ( 15. deň v mesiaci )
  • pracovno-personálne poradenstvo
  • VÝHODA PRÁCE IBA NA 1 ZMENU

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Práca na jednoúčelových strojoch, obrábanie plechov

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Výberové pohovory prebiehajú v Bratislave.

Ďakujeme všetkým, ktorí spĺňajú stanovené kritériá a prejavili svoj záujem o pracovnú pozíciu. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať nami vybraných uchádzačov.

Trenkwalder, a. s.
Námestie 1. mája 18
811 07 Bratislava
Kontaktná osoba: Michal Hochel
Tel.: +421-902-942 465
E-mail: [email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2729700  Posting date: 19.9.2016  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 0,00 EUR/m