Shell Púchov - Pokladník

SVAGA, s. r. o.

Miesto práce
Ulica 1. mája, okres Púchov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pokladník

poskytuje služby zákazníkom, aktívne ponúka a predáva určené výrobky,
spracováva všetky platobné transakcie, dokladá tovar, pričom je potrebné dodržiavať všetky bezpečnostné predpisy.
Vykonáva ďalšie práce súvisiace s vedením a údržbou obchodu. Jedná sa o prácu na smeny.

Stále zamestnanie s garantovaným mesačným platom a bonusovou schémou, ktorá zabezpečuje ďaľší príjem k základnej mzde.
Priateľské prostredie v rámci malého tímu spolupracovníkov
Príležitosť pre vzdelávanie a možnosť kariérneho rozvoja
Odmeny podľa výkonu
Atraktívne motivačné programy ( sútaže)
Zľavy na palivo
Odmenou za vynikajúci pracovný výkon je možnosť napr. navštíviť výrobnú továreň Ferrari v Talianskom Maranelle alebo sa zúčastniť na pretekoch Formuly 1 v Európe či spoznať iné úžastné miesto na svete.

Prosíme o uvedenie pracovnej pozície o ktorú máte záujem do predmetu emailu.

Vybraný záujemca bude kontaktovaný emailom alebo telefonicky

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

obchod, predaj

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prozákaznícky servis
Príjemné vystupovanie
Zmysel pre zodpovednosť
Komunikatívnosť Chuť učiť sa nové veci

Partner spoločnosti SHELL Slovakia, s.r.o., ktorá má medzinárodnú pôsobnosť v oblasti prevádzkovania čerpacích staníc Shell, automobilových a priemyselných olejov a mazív a ďalších rôznych výrobkov a činností.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2816241  Posting date: 17.11.2016