Účetní v potravinářské výrobě - Slovensko

Start Group s.r.o.

Místo práce
Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
plný úvazek
Termín nástupu
Po dohodě.
Mzdové podmínky (brutto)
750 - 750 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro úspěšnou společnost podnikající v potravinářské výrobě hledáme Účetní.

Náplní práce je samostatné vedení a kontrola skladové evidence, vystavování faktur, správa pohledávek, inventury skladových zásob, reporting pro obchodní řízení střediska.

Pozice je lokalizovaná do Trenčínského kraje, okresu Nové Mesto nad Váhom..

Požadujeme flexibilního člověka, který je schopen samostatné práce. Kandidáti by měli mít zkušenost s prací účetní alespoň 2 roky, mi. SŠ vzdělání ekonomického směru, znát účetní a daňovou problematiku, znalost MS Office (Excel) a znalost systému Pohoda.

Nabízíme zázemí úspěšné společnosti, mzdu okolo 750 EUR podle praxe a výsledků práce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Výrobní podnik se sídlem na Slovensku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Ostatní znalosti

Mzdové účetnictví - Základy
Podvojné účetnictví - Základy
Pokladna - Základy
Jednoduché účetnictví - Základy
POHODA - Pokročilý

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2287413  Posting date: 16.11.2015  Basic wage component (gross) and other rewards: 750 - 750 EUR/měsíc