Systémový administrator pre Windows OS

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava, Bratislavský kraj
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Hľadáme posilu do nášho tímu – systémového administrátora zameraného na operačný systém Windows. Budeš súčasťou tímu, ktorý poskytuje technickú podporu priamo u zákazníka. Tvojou úlohou bude flexibilne reagovať na vzniknuté technické problémy a spolu s tímom vymýšľať čo najefektívnejšie riešenia.

Náplň práce

  • Hlavná zodpovednosť za administráciu softvérových a hardvérových zariadení, ich servis, konfigurácia a prípadná výmena komponentov.
  • Analýza, diagnostikovanie a riešenie vzniknutých technických problémov.
  • Pravidelná komunikácia so zákazníkom na profesionálnej úrovni.
  • Spolupráca s ostatnými členmi tímu.

Požiadavky

  • Min. 1 rok skúsenosti v oblasti inštalácie, administrácie, správy a manažovania softvéru a hardvéru.
  • Skúsenosť s Windows platformou
  • Skúsenosť s Unixom je veľkou výhodou
  • Základy Networku
  • Záujem o IT technológie
  • Veľmi dobré komunikačné znalosti, aj v Angličtine
  • Aktívny vodič

Čo ponúkame:

  • prácu v modernej spoločnosti, ktorá začínala ako rodinná firma a aj napriek neustálemu rastu sa stále drží tejto filozofie
  • možnosť kariérneho rozvoja – až 90% povýšení pochádza z interných radov
  • podpora odborného rastu (dokonca až nutnosť) vo vlastnom školiacom a testovacom stredisku
  • vernostný program s mnohými výhodami
  • rozsiahly benefitný program, ktorý si sami nastavujete

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Administrácia Windows serverov - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Základy

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť Soitron je stredoeurópskym integrátorom, ktorý pôsobí na IT trhu už viac ako 30 rokov. Svojim klientom ponúka produkty a služby v oblasti robotizácie a automatizácie procesov, internetu vecí (IoT), IT infraštruktúry, komunikačných a cloudových riešení, IT bezpečnosti, služieb a outsourcingu, či IT poradenstva a aplikácií. Soitron, s.r.o. je členom skupiny Soitron Group, v ktorej pracuje viac ako 800 medzinárodných odborníkov a združuje profesionálne tímy na Slovensku, v Českej republike, Rumunsku, Turecku, Bulharsku, Poľsku a Veľkej Británii. Ponúka jedinečné skúsenosti v oblasti IT a možnosť profesionálneho rastu v medzinárodnom prostredí.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Informačné technológie

Kontaktné údaje

Soitron s.r.o.
Plynárenská 5
821 09 Bratislava
Slovak Republic
Kontaktná osoba: Lukáš Hnilica
Web: http://www.soitron.sk/kariera

Application form

ID: 2827498  Posting date: 25.11.2016  The job comes from another website or source.