Junior Scrum Master

SOFTWARE DEVELOPMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Brno, Slovenská republika, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme junior scrum mastera na plný úvazek na mezinárodní projekt. Zkušenosti jsou samozřejmě výhodou, ale hlavní je zájem o agilní metodiky a výborná znalost scrumu.

NABÍZÍME:
  • flexibilní pracovní dobu bez přesčasů, dle potřeby home office
  • neformální, tvůrčí prostředí bez zbytečné byrokracie
  • možnost získat zkušenosti na mezinárodních projektech, používat moderní technologie a výhledově se zapojit do jiných projektů v rámci firmy nebo si zkusit jiný programovací jazyk dle domluvy
  • útulné, moderní kanceláře (nikoli open space) v centru Brna u Vaňkovky
  • denní použití angličtiny na projektu i její firemní výuku pečlivě vybranými lektory
  • podle potřeby služební cesty do zahraničí (USA)
  • standardní benefity jako stravenky, občerstvení na pracovišti, kvalitní vzdělávání apod.

POŽADUJEME:
  • dokončené nebo aspoň probíhající univerzitní vzdělání se zaměřením na IT
  • velmi dobrou znalost agilních principů a snahu na sobě neustále pracovat, výhodou je zkušenost se scrumem
  • výborné komunikační a organizační schopnosti, sociální inteligenci
  • schopnost se bez úsilí domluvit anglicky (CEFR B2/upper-intermediate) a rodilou češtinu nebo slovenštinu
  • ambici pomáhat ostatním využít svůj talent, učinit správná rozhodnutí a být úspěšní

Do žádosti prosím uveďte předpokládaný možný termín nástupu.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
ID: 1942583  Posting date: 28.11.2014  The job comes from another website or source.