Upratovač/ka vo výrobnej hale v Devínskej Novej Vsi +ubytovanie zdarma!

SLOVCLEAN a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3 až 3.50 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho upratovacieho tímu hľadáme šikovných a zodpovedných upratovačov/ky na upratovacie a čistiace práce v priestoroch výrobnej haly v Bratislave.
Náplň práce:
Upratovanie priestorov výrobnej haly H3 a H9, udržanie čistoty a bezprašného prostredia podľa technologických postupov a pokynov zo strany nadriadeného.
Práca sa vykonáva 8 hodín (4 zmenná prevádzka)
Ranná zmena : 06:00: 14:00 hod
Poobedňajšia zmena: 14:00: 22:00 hod
Nočná zmena : 22:00: 06:00 hod
Práca na 12 hodín v 4- zmennej prevádzke: 06,00 : 18,00 alebo 18,00 : 06,00 hod.

Zamestnanec má nárok na odmenu po odrobení pol roka 50€ a po odrobení roka 100€.
Táto odmena bude vyplatená zamestnancovi pravidelne každého pol roka, a za nábor ďalšieho zamestnanca bude vyplatený v hodnote 50€.
- stabilná práca na TPP- gastrolístky
- možnosť privyrobiť si na nadčasoch
- ubytovanie zdarma v blízkosti pracoviska
- možnosť kariérneho rastu na pozíciu strojník a predák

Prosím záujemcov o prácu, aby nás kontaktovali telefonicky na čísle 0948 469 022 alebo mailom na nabor@slovclean.
Každý zo záujemcov musí zúčastniť registrácie v spoločnosti Slovclean. Všetky potrebné informácie sa dozviete na uvedenom telefónnom čísle alebo bezplatná linka 0800 555 777

Ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Od úspešného uchádzača očakávame:
- skúsenosť s upratovaním je výhodou
- záujem o stabilnú a dlhodobú prácu
- dochvíľnosť

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu upratovacích služieb od roku 2005. Už osemnásť rokov poskytujeme našim klientom z najrôznejších oblastí profesionálne cleaningové služby. Našimi zákazníkmi sú veľké výrobné podniky, nevýrobné spoločnosti, obchodné centrá, administratívne komplexy, hotely či nemocnice.
Komplexné upratovanie vrátane špeciálnych prác, housekeepingu a doplnkové služby – to je naše portfólio, ktoré poskytujeme prostredníctvom ôsmich regionálnych zastúpení v rámci celého Slovenska. V súčasnosti pracujeme pre viac ako 200 zákazníkov, staráme sa o 2 500 objektov a čistíme a upratujeme plochy s rozlohou asi 22 500 000 m2.
ID: 2755568  Posting date: 7.10.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: 3 až 3.50 €