Regionálny obchodný zástupca

SlovaKENT s.r.o.

Hadovce 60, Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu obchodnú spoločnosť hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu, Regionálny obchodný zástupca profesionálnej servisnej chémie značky KENT.
Náplň práce:
- aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí na trhu v automobilovom priemysle, oslovovanie potenciálnych zákazníkov vo zverenom regióne,
- starostlivosť o nových, ako aj stávajúcich zákazníkov v pridelenom regióne
- monitoring trhu a konkurencie
- zodpovednosť za prezentáciu a predaj produktov spoločnosti
- nadväzovať a udržiavať dobré vzťahy so zákazníkmi
- prieskum trhu, monitorovanie konkurencie
- analýza požiadaviek a potrieb klienta
- prípravy cenových ponúk

- Motivujúce platové ohodnotenie
- Možnosť práce na TPP alebo živnosť
- Bonusy súvisiace s plnením cieľov
- Služobný automobil a mobilný telefón
- Školenia a aktivity spojené s rozvojom osobnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pre našu obchodnú spoločnosť hľadáme vhodného a skúseného kandidáta na pozíciu, Regionálny obchodný zástupca profesionálnej servisnej chémie značky KENT.
Požadujeme:
- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- logické myslenie a technické zručnosti
- prehľad a kontakty v automobilovom a strojárskom priemysle výhodou
-tímový hráč, silná orientácia na výsledok a plnenie cieľov
- asertívne vyjednávanie a schopnosť riešenia problémov
- flexibilita a ochota cestovať
- vytrvalosť
- aktívne zdolávanie námietok
- schopnosť presadiť sa

Spoločnosť SlovaKENT s.r.o.,
je výhradným distribútorom značky KENT.
V rámci SR pôsobíme ako stabilný partner mnohých firiem už viac ako 15 rokov.
Značka KENT má 75 ročnú históriu s reputáciou najvyššej kvality v odvetviach priemyslu, autoservisov, lakovní a tiež potravinárstva.
Celosvetovo je distribuovaná do 38 štátov.
Viac na www.slovakent.sk

Ak Vás zaujala naša pracovná ponuka a spĺňate vyššie uvedené požiadavky "Pridajte sa k nám a poďme výzvam naproti".

Životopis spolu s fotografiou zasielajte na mailovú adresu:
[email protected]
Vopred ďakujeme a tešíme sa na Vás pri osobnom stretnutí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2420107  Posting date: 3.10.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: Dohodou