SCONTO Nábytok je súčasťou medzinárodného reťazca, ktorý prevádzkuje v Nemecku obchodné domy pod značkou HöffnerSCONTO. V Českej republike a na Slovensku už viac ako 20 rokov neustále rozširujeme sieť obchodných domov s rozsiahlym sortimentom nábytku a bytových doplnkov a úspešne pomáhame tisíckam našich zákazníkov napĺňať ich sny o krásnom bývaní.
Na posilnenie nášho tímu hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu

Predajca nábytku

830 - 1 500 EUR/mesiacPonúkame mzdu vo výške 1000,-€ (ktorá sa skladá zo základnej mzdy vo výške 830,-€ a osobného ohodnotenie vo výške 170,-€).
K uvedenej mzde sa prirátajú ešte zákonné príplatky.
Po skúšobnej dobe (zapracovaní) prechod na provízny systém odmeňovania.
Horná hranica tvojho zárobku nie je limitovaná.

Miesto práce

Trnava

Termín nástupu

dohodou

Očakávame

○ Pozitívny vzťah k obchodu a predaju
○ Dobré komunikačné schopnosti
○ Orientáciu na dosahované výsledky

Ponúkame

○ Nástupné školenie predajných zručností a následné vzdelávanie v nových trendoch nábytku a bytového dizajnu
○ Atraktívne zamestnanecké zľavy na nákup tovaru z našej ponuky
○ Vecné dary a finančné príspevky pri životných jubileách a pracovných výročiach

Náplň práce

Hľadáme odborného predajcu:
○ ktorý vie aktívne oslovovať zákazníkov a nečaká až si ho nájde zákazník sám
○ ktorý si chce zarobiť a netají sa tým
○ ktorý je komunikatívny, presvedčivý a dôsledný vo svojej práci

Informácie o výberovom konaní

Všetkým uchádzačom ďakujeme za zaslanie životopisu, avšak vzhľadom na veľký počet kandidátov nie je v našich silách kontaktovať všetkých. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky stanovené požiadavky. Za pochopenie vopred ďakujeme.
Staňte sa aj Vy členom nášho tímu!

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Vidová
E-mail: poslať životopis
ID: 2662972  Posting date: 21.9.2023  Basic salary component (gross): 830 EUR/mesiac