Štúdiový technik

Miesto práce
Mlynská dolina, Bratislava
Termín nástupu
01. 01. 2018, príp. dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu na Odbore televíznej techniky hľadáme novú posilu, ktorej zodpovednosťou bude:

• obsluha technických zariadení televízneho štúdia pri výrobe a vysielaní relácií
• vykonávať práce spojené s výrobou a záznamom, prípadne prenosom zvukového a obrazového signálu
• vykonávanie prevádzkových meraní a nastavení technicko-prevádzkových parametrov technologických zariadení pracoviska
• starostlivosť o funkčnosť, čistotu a bežnú prevádzkovú údržbu štúdiového zariadenia
• v prípade zmien alebo porúch počas výroby spolupracovať na ich odstránení so systémovým inžinierom

Pozícia je vhodná aj pre absolventa s chuťou profesionálne sa rozvíjať.

• Jazykové a odborné vzdelávanie
• Istota a stabilita zamestnávateľa
• Zaujímavé pracovné prostredie u technologického lídra
• Parkovacie miesta pre zamestnancov v areáli RTVS
• Zľavy u vybraných partnerov
• Iné, vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám, prosím, zašlite štruktúrovaný životopis s rozpísanými pracovnými skúsenosťami.

Inzerát je platný počas celého zverejnenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obrazová a zvuková technika, elektronika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Odborné znalosti:
• PODMIENKA: samostatný elektrotechnik podľa § 21, 22 vyhlášky MPSVaR SR č.508/2009 Z.z.
• skúsenosť s praktickou elektronikou
• prehľad v štandardnom HW a SW (inštalácia, identifikácia a odstránenie porúch)

Osobnostné predpoklady:
• záujem o televíznu techniku
• tímový hráč, aktívny prístup k práci
• analytické s technické myslenie
• záujem o osobný rast a o nové technológie

Rozhlas a televízia Slovenska je verejnoprávna, národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra RTVS
E-mail: poslať životopis
ID: 2829025  Posting date: 16.11.2017