Fasádnik pre firmu vo Francúzsku

REEM FRANCE

Miesto práce
Paríž, Francúzsko
Termín nástupu
kedykoľvek
3 000 EUR/mesiacMzda je samozrejme vypočítaná podľa reálneho počtu odpracovaných hodin. Uvádzaná mzda je len orientačná.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dvoch fasádnikov na prácu do Francúzska na pracovnú zmluvu. Ubytovanie a doprava sú zabezpečené, práca celoročne, plat cca 2500€ v čistom.
Hovoríme po slovensky.

Práca vo francúzskej firme, ale budete pracovat v kolektíve slovenských robotníkov a tlmočníkov, takže sa nemusíte obávať jazykovej bariéry.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

fasádnik

Vodičský preukaz

B

Francúzska stavebná spoločnosť zameraná na montážne práce drevodomov (drevodomy, haly, bytovky, krovy, drevený obklad, drevené konštrukcie atď.) .
ID: 2741022  Posting date: 13.1.2021  Basic salary component (gross): 3 000 EUR/mesiac