Finančný manažér

Nalgoo s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za riadenie finančného oddelenia spoločnosti
- riadenie, koordinácia zamestnancov finančného oddelenia, zabezpečovanie ich kontinuálneho rozvoja – kvalifikácia, koučovanie
- zodpovednosť za spracovanie účtovných tém, trvalú optimalizáciu a rozpočet
- príprava mesačných a ročných uzávierok pre Slovensko aj iné krajiny
- riadenie účtovných procesov – predkontácie, analýzy, platby a kontrola pre zahraničné podniky
- úzka spolupráca s audítormi, konzultantmi, centrálnym oddelením Finance & Controlling
- zabezpečenie vyplácania miezd ako aj záväzkov spoločnosti
- spolupráca s HR oddelením pri výbere nových členov tímu

- mladý dynamický a rýchlo sa rozvíjajúci kolektív
- medzinárodné prostredie
- možnosť profesného rozvoja a kariérneho rastu
- aktívne denné využitie cudzích jazykov

Ak Vás ponuka zaujala, prosíme Vás o zaslanie Vášho štruktúrovaného životopisu v slovenskom jazyku na adresu [email protected] Vzhľadom na veľké množstvo uchádzačov, budeme kontaktovať len vybraných kandidátov. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa z. č. 84/2014 v nasledovnom znení:"V súlade so zákonom 84/2014 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom v našej spoločnosťou, za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie, účtovníctvo, daňové poradenstvo, audit

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- vysokoškolské vzdelanie v oblasti účtovníctva, audítorstva alebovdaňového poradenstva
- minimálne 3-ročná pracovná skúsenosť v oblasti financií, vrátane zostavovania uzávierok pre krajiny v európskom prostredí
- praktické znalosti IFRS
- SAP
- MS Office
- Aktívna znalosť anglického a nemeckého jazyka je podmienkou!
- skúsenosť s transferom služieb zo zahraničia na Slovensko/ rolovaním medzinárodných procesov je veľkou výhodou
- dôveryhodnosť, flexibilný prístup k práci, rozvinuté organizačné schopnosti
- manažérske skúsenosti s riadením tímu
- výrazné strategické a koncepčné myslenie
- orientácia na výsledok a sebarozvoj
- rozvinuté komunikačné zručnosti a sociálne kompetencie

Nalgoo® ATS prináša nadčasové riešenie v oblasti hiringu. Ide o inovatívny cloud-based systém, ktorý spoľahlivo digitalizuje náborové procesy a maximalizuje efektivitu práce HR profesionálov po celom svete.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2387689  Posting date: 3.1.2017  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: dohodou