Operations manager AIR/ SEA freight

PRE BONUS Consulting, s.r.o

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
2000 Euro základná mzda brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme manažéra pre tím disponentov v oblasti leteckých a námorných prepráv. Tím je stabilný a výkonný. Úlohou lídra je najmä operatívne vedenie tímov AIR/SEA, podpora pri plánovaní a realizácii prepráv, rozvoj a starostlivosť o tím. Delegovanie cieľov , podpora pri ich napĺňaní, vyhodnocovanie a poskytovanie spätnej väzby. Komunikácia s kľúčovými zákazníkmi. Podpora tímu pri výbere vhodných dodávateľov. Zodpovednosť za kontrolu administratívnej časti agendy disponentov pre potreby fakturácie a sledovanie nákladov.

Flexibilná pracovná doba,
zaujímavá práca v prostredí medzinárodného koncernu,
silná podpora vzdelávania zabezpečené koncernovým programom a lokálnymi aktivitami,
firemné raňajky,
ročný finančný bonus,
spoločné športové aktivity.

Ďakujeme Vám za Váš záujem o pozíciu a zároveň si Vás dovoľujeme upozorniť, že do výberového konania budú pozvaní len uchádzači spĺňajúci formálne kritériá. CV prosím zaslať v SJ alebo AJ.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je globálna logistická spoločnosť, ktorá poskytuje prepravné a logistické služby. Pôsobí najmä v oblasti B2B.
Na SK trhu pôsobí viac ako 20 rokov a momentálne má 155 zamestnancov v rámci 4 pobočiek.
Radi Vám spoločnosť budeme prezentovať na osobnom stretnutí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Skúsenosti s vedením tímu
Obchodnícky duch
Poznatky o špedičnom trhu
Skúsenosti v oblasti leteckých a námornýchprepráv

PRE BONUS Consulting, s.r.o. je moderná efektívna poradenská spoločnosť, ktorá združuje odborníkov z praxe, ktorí prispievajú k skvalitneniu a zefektívneniu výkonu našich klientov. Poskytujeme podporu v oblasti líderstva, manažmentu, obchodu, vonkajších a vnútorných vzťahov, ale osobitne vo všetkých oblastiach súvisiacich s personálnym manažmentom ako výber zamestnancov, príprava a realizácia rozvojových programov, riadenie výkonu a nastavovanie odmeňovania a benefitov.
ID: 2831548  Posting date: 29.5.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 2000 Euro základná mzda brutto