IT Tester

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
plný úväzok
Náplň práce

Máš chuť odštartovať svoju kariéru v oblasti IT a zaujímaš sa o oblasť testovania? Do nášho IT tímu hľadáme mladého, dynamického kolegu s chuťou učiť sa, ktorého náplň práce bude spočívať v nasledovných činnostiach:

  • Príprava testovania (požiadavky na testovacie prostredia, príprava testovacích scenárov)
  • Výkon funkčných a integračných IT testov IS
  • Dokumentovanie priebehu a výsledku testov (testovacie protokoly)
  • Komunikácia s IT funkčnými analytikmi, vývojármi a ostatnými útvarmi banky pri zabezpečení testovania
  • Vyhodnocovanie a pravidelné reporty o stave testovania
  • Zabezpečenie kvality testovania

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dvořákovo nábrežie 4, Bratislava
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Doba určitá: 1 rok (Následne je v prípade vzájomnej spokojnosti možné zmluvu predĺžiť na dobu neurčitú)

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky

  • logické, analytické a koncepčné myslenie
  • samostatnosť, zodpovednosť
  • dôslednosť, vytrvalosť a odolnosť voči stresu
  • komunikatívnosť, schopnosť pracovať v tíme
  • orientácia na detaily, schopnosť identifikovať a analyzovať problém
  • ochota učiť sa nové postupy a technológie
  • všeobecný prehľad v oblasti informačných technológií

Odborné a kvalifikačné predpoklady

  • Minimálne požadované vzdelanie: SŠ / VŠ technického / IT zamerania
  • SQL - základy
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Word - pokročilý
  • Základy HTML a CSS výhodou

Iné výhody

Medzi výhody a benefity, ktoré našim zamestnancom ponúkame, patria:

  • férové odmeňovanie individuálnych výkonov našich zamestnancov
  • 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
  • výhodné čerpanie bankových, poistných a investičných produktov
  • príspevok na regeneráciu a relax
  • podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
  • teambuildingové aktivity
  • zľavy u našich partnerov

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať za účelom telefonického rozhovoru, ako formou prvého predvýberu.

Kontakt

Poštová banka

ODPOVEDAŤ
ID: 2981076  Posting date: 20.3.2017  The job comes from another website or source.