Špecialista rozvoja digitálnych kanálov Senior

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Náplň práce

Do novovzniknutého tímu Poštovej banky hľadáme kolegu, pre ktorého máme pripravenú zaujímavú pracovnú pozíciu. O čo teda pôjde?

  • Navrhuje a implementuje digitálne zážitky pre klientov
  • Konceptuálne prepája produktový manažment, marketing a user experience s realitou za účelom vytvárať funkčné riešenia vhodné pre digitálne kanály
  • Podieľa sa na tvorbe biznis architektúry nových produktov a služieb a pripravuje biznis zadanie pre analytickú a implementačnú časť rozvojových projektov
  • Aktívne obhajuje klienta pri komunikácii so zainteresovanými stranami (produktový manažment, právne & compliance, a pod.) s cieľom navrhnúť čo najlepší zážitok pre klienta
  • Prezentuje navrhované koncepty pred manažmentom s dôrazom na zadefinovanú obchodnú stratégiu
  • Neustále analyzuje trendy a inovácie v oblasti digitálneho bankovníctva

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava, River Park
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Doba určitá - 1 rok (Následne je v prípade vzájomnej spokojnosti možné zmluvu predĺžiť na dobu neurčitú).

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky

Veríme, že náš nový kolega bude mať:

  • Analytické a konceptuálne myslenie
  • Schopnosť pozerať sa na svet očami klienta
  • Plnú hlavu nápadov / kreatívne myslenie
  • Silné komunikačné a prezentačné zručnosti
  • Skúsenosť s biznis analýzou a spracovaním dát

Odborné a kvalifikačné predpoklady

Pri tejto práci sa Vám určite zíde skúsenosť s:

  • Microsoft Office (Powerpoint, Excel, Word) – pokročilý/expert
  • Anglický jazyk - porkočilý
  • Skúsenosť s vývojom webových/mobilných aplikácií podmienkou
  • Znalosť/certifikácia akejkoľvek projektovej metodiky (PRINCE 2, PMI) výhodou
  • Znalosť/skúsenosť s Google Analytics výhodou
  • Znalosť programovania výhodou
  • Prax na obdobnej pozícii / v bankovníctve výhodou

Iné výhody

Máme pre Vás pripravené zaujímavé benefity, ako:

  • flexibilný pracovný čas
  • 5 dní voľna navyše
  • skvelý kolektív inšpiratívnych ľudí
  • budete mať možnosť rozvíjať sa profesionálne aj osobnostne
  • v prípade záujmu môžete výhodne čerpať bankové produkty
  • čakajú Vás aj koncoročné odmeny
  • a mnoho iného

Uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme kontaktovať písomne alebo telefonicky najneskôr do uvedeného predpokladaného termínu ukončenia výberového konania. Po tomto termíne považujte pracovnú pozíciu za uzatvorenú.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Poštová banka

ODPOVEDAŤ
ID: 2819615  Posting date: 21.11.2016  The job comes from another website or source.