Pinovačka / Obsluha krimpovacieho zariadenia

PMB Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Novonosická 503/5, 020 01 Púchov, okres Púchov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Hrubá mzda 460 - 500 €/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníčky do 2-3 zmenej prevádzky na strojné pinovanie kontaktov.

Skúsenosť s pinovaním na poloautomatických krimpovacích zariadeniach veľkou výhodou!

V prípade, že nemáte skúsenosť, ale ste technicky zručná, zaučíme Vás.

Pracovný čas: ranná 6,15-14,15 hod., poobedná 14,15-22,15 hod., nočná 22,15-6,15 hod.

Tuzemské vlastníctvo.
Príjemné pracovné prostredie.
Stravné lístky.

V prípade záujmu získať viac informácií nás môžete kontaktovať telefonicky alebo najlepšie navštíviť osobne.

Požiadavky na zamestnanca

Nevyhnutnou podmienkou je možnosť pracovať minimálne na 2 zmeny, veľmi dobrý zrak a jemná motorika.

PMB Slovakia, s.r.o. je slovenská spoločnosť so slovenským vedením. Na trhu pôsobíme už 17 rokov. V súčasnosti zamestnávame približne 130 zamestnancov.
Hlavnou činnosťou je výroba káblových zväzkov pre elektrotechnický a čiastočne aj pre automobilový priemysel, vedľajšou činnosťou je výroba a predaj OOPP. Informácie o našej spoločnosti nájdete aj na našom webe: www.pmb.eu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2667572  Posting date: 31.10.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: Hrubá mzda 460 - 500 €/mes