Elektrotechnik

Peter Baláž. Recruiting

Miesto práce
Münchener Strasse 37 85123 Karsklon-Brautlach, Nemecko
Termín nástupu
01.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
15-15,50€ v závislosti podľa kvalifikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž elektronických súčiastok, uvedenie do prevádzky, údržby a
riešenie problémov .
Príprava dokumentácie a preberacích protokolov.
Skúšky podľa VDE 0100

Ponúkame:
Zaujímavé, rozmanité pracovné prostredie a voľnosť v rozhodovaní.
Bezpečná práca v regióne.
Firemná politika orientovaná na budúcnosť s dobrou pracovnou atmosférou.
Príležitosť pre profesionálný a osobný rozvoj.
Pracovisko s moderným technickým vybavením.

Informácie o výberovom konaní

Ubytovanie je zabezpečené formou penzionu alebo ubytovne.
Pracovný čas Po-Štv 7:30-16:15
Pia: 7:30-12:15
Životopisi prosíme zasielať zasielať iba v nemeckom jazyku.
Zamestnávatel je pracovná agentúra Ingoflex UG.
6 mesiacov skusobná doba potom na dobu neurcito.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnik, elektikár,elektroinštalatér

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Ukončené vzdelanie v elektrotechnickom odbore, najlepšie s elektronikou.
Zameranie automatizácie alebo energia a stavebníctvo.
Dobré elektrotechnické znalosti a zručnosti.
Priateľské a príjemné vystupovanie.
Zodpovedný, samostatný prístup k práci.
Tímový duch.
Nutná znalosť nemeckého jazyka minimálne B1.
Vlastné auto podmienka.

Ponúkame prácu v Nemecku v spolupráci s pracovnou agenturou Ingoflex UG.
Elektrotechnicky priemysel.
ID: 2818895  Posting date: 20.11.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: 15-15,50€ v závislosti podľa kvalifikácie