Hľadáme frézara do výroby v Prešove!

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, okres Prešov
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obrábanie dielcov a rôznych súčastí podľa výkresovej dokumentácie a technologickáho postupu v kusovej výrobe, obsluha horizontálnej , frézy, horizontálnej vyvrtávačky-SIP, brúsky.

III. dôchodkový pilier (doplnk. dôch. poistenie),
sociálny program,
stravovanie v areáli spoločnosti,
motivačné mzdové ohodnotenie,
zamestnannecké výhody,
podpora vzdelávania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výrobný program spoločnosti predstavuje hlavne vývoj a výrobu jednoúčelových strojov a zariadení, dopravníkov, baliacich zariadení, robotizovaných pracovísk, výrobných liniek, manipulátorov a manipulačnej techniky, projektovanie automatizovaných pracovísk a systémov operačnej a medzioperačnej manipulácie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- min 3 ročná prax v odbore,
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie,
- skúsenosti s obsluhou klasických strojov výhoda,
- schopnosť samostatne pracovať,
- výhodou žeriavnický a viazačský preukaz.

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3133785  Posting date: 17.7.2017  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: dohodou