Procesný/projektový inžinier

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
Dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
Dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú automotive spoločnosť, hľadáme špecialistu pre výrobné procesy- procesného inžiniera - koordinátora projektov, ktorého hlavnou náplňou práce bude:
- zodpovednosť za zverený projekt - výroba zvereného produktu
- tvorba procesných a výrobných kontrolných plánov, procesnej dokumentácie a pracovných inštrukcií na zabezpečenie stabilného a bezpečného výrobného procesu, kontrola deadlinov
- zavádzanie nových produktov/modelov do výroby
- optimalizácia výrobných liniek a technologických postupov
- sledovanie nákladovosti projektu
- aktívna komunikácia so zákazníkom, príprava dokumentácie pre zákazníka, úzka spolupráca s odd. kvality
- účasť na interných a zákazníckych auditoch
- aktívne podieľanie sa na procesoch neustáleho zlepšovania a implementácia nástrojov potrebných k zvyšovaniu efektívnosti výroby

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- možnosť odborného a profesijného rastu
- práca s najnovšími technológiami, účasť na nových projektoch
- zaujímavý benefitný systém

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Medzinárodná automotív spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- predchádzajúca pracovná skúsenosť na danej/obdobnej pozícii v automotive spoločnosti- podmienkou (v prípade juniorov výhodou)
- znalosť automotive nástrojov (5s, FMEA, 8D, PDCA, SIX SIGMA etc.)
- silná osobnosť, schopná samostatne sa rozhodovať a pracovať s tímom
- dobré komunikačné a argumentačné schopnosti
- dobré organizačné schopnosti
- vodičský preukaz: B

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2749684  Posting date: 4.10.2016  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: Dohoda