Technik výrobných strojov

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúce finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných ľudí, ktorých náplňou práce bude:

- Zabezpečovať prevádzkyschopnosť a vyhovujúci technický stav strojov a zariadení na pridelených projektoch
- Údržba a mechanická oprava výrobných strojov (šijacie stroje...)
- Vykonávanie preventívnej údržby a revízie zariadení
- Starostlivosť o pridelené nástroje a zabezpečovanie ich dostupnosti
- Reporting, vedenie technickej dokumentácie a potrebných záznamov

Ak u nášho klienta začnete pracovať, čaká na Vás množstvo výhod, ako napr.:

- práca v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
- práca na trvalý pracovný pomer priamo v spoločnosti NIE CEZ PERSONÁLNU AGENTÚRU
- možnosť kariérneho rastu
- stabilita dlhodobej práce
- motivujúce finančné ohodnotenie
- nárast mzdy už po skúšobnej dobe
- osobné odmeny na základe splnených cieľov
- 100% príplatok za prácu cez sviatok
- výplatný termín do 10.teho dňa v mesiaci
- zabezpečenie stravovania priamo v závode
- firemné akcie
- možnosť využiť nepeňažné benefity ako wellness, kaderníctvo....
- v prípade potreby pomoc s ubytovaním

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Významná medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automotive priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak spĺňaš aj väčšinu z týchto kritérií, neváhaj nás kontaktovať:

- Vzdelanie v technickom odbore
- Skúsenosti s opravou/údržbou strojov VÝHODOU
- Ukončené SŠ odborné vzdelanie
- Ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke - 7,5hodinová pracovná doba + voľné víkendy
- Zodpovedný prístup k práci
- Samostatnosť, precíznosť
- Technické myslenie a ochota pracovať v automotive spoločnosti

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2732012  Posting date: 21.9.2016  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: motivujúce finančné ohodnotenie