Zámečník ZK 135, až 27.000,-čistého/měsíc

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Místo práce
Středočeský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 31000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na HPP ihned přijmeme zkušeného svářeče - zámečnické a svářečské práce při výrobě nákladních vozů - svařování náprav, podvozků, koreb.

Zaměstnanecké výhody, benefity

hlavní pracovní poměr
mzda 80,50/hod až 100,-/hod + 12,-/prostředí+ příplatky
denní diety 178,-
mzda v čistém 23.600,- až 27.000,-
proplácené ubytování a cestovní náklady
stabilní a dlouhodobá práce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenská výroba - výroba koreb pro nákladní vozy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
praxi min.2 roky
čtení výkresové dokumentace - samostatnost
platný průkaz ZK 135 nebo EN 135
vyučení ve strojírenském oboru /ideálně zámečník/
před nástupem - zkouška ve svářecí škole - výkresy + koutové svary

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2048610  Posting date: 14.11.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: 25000 - 31000 Kč/měsíc