Svářeč EN 135 - mzda od 140,-Kč/hod - až 280,-Kč/hod

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Okres Česká Lípa, Okres Olomouc, Okres Pardubice
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
140 - 190 Kč/hodina, +166,-denní diety, v čistém 26000,- až 35.000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zámečnické a svářečské práce při výrobě nákladních vozů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Hlavní pracovní poměr, dobré platové podmínky
Ubytování zajištěno a hrazeno v místě výkonu práce
Denní diety 166,-, propláceny cestovní náklady

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní společnost zabývající se výrobou dopravních prostředků.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme :
Praxi min. 3roky - podmínkou praxe ve svařování mostů
Platný certifikát EN 135
Znalost technické dokumentace, manuální zručnost,
SOU vzdělání technického směru - strojní zámečník výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2017254  Posting date: 26.9.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: 140 - 190 Kč/hodina, +166,-denní diety, v čistém 26000,- až 35.000,-