Pomocná čašníčka/čašník

Pegas Work & Travel, s.r.o.

Miesto práce
Tirolsko, Rakúsko
Termín nástupu
Ihneď
Od 1 500 EUR/mesiacPreplatené dovolenkové dni a všetky sviatky na konci sezony.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných pomocných čašníkov/čašníčky bez Inkassa. Vašou úlohou je pomoc v servise - nosenie jedál, debarasovnaie tanierov, príprava nápojov a všetky pomocné práce v service. Nastúpiť môžu aj páry alebo viacerí kamaráti.
V hoteloch je slovenský kolektív a vyžaduje sa len základná znalosť nemčiny.

- ubytovanie a strava zdarma
- práca na Rakúsku pracovnú zmluvu
- dlhodobá alebo sezonna práca
- krásne prostredie
- slovenský kolektív
- milí šefovci :)

Informácie o výberovom konaní

Nevyžadujeme perfektnú nemčinu- stačí sa dorozumieť
Práca 6 dní v týždni
Pracuje sa na Rakúsku pracovnú zmluvu
Dlhodobá alebo sezonna práca
Akceptujeme životopisy v nemčine s fotografiou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Pracovné ponuky v rôznych Hoteloch, Ferienhofoch, Gasthofoch, Penzionoch v Rakúsku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

1

Výhodou - prax aspon pol roka v nemecky hovoriacich krajinach

Naša spoločnosť bola založená v roku 2011 za účelom sprostredkovania práce v zahraničí. Cieľové krajiny pre sprostredkovanie práce sú Rakúsko a Švajčiarsko.
Zameriavame sa na sprostredkovanie práce do oblasti gastronómie a hoteliérstva ako aj stavebného priemyslu - murári, maliari, zvárači, zámočníci, elektrikári a pod. ale aj do potravinárskeho priemyslu - masiari a pod.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2696084  Posting date: 27.1.2020  Basic salary component (gross): 1 500 EUR/mesiac