Store Manager (Ž/M) Bratislava

Parfumerie Douglas Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 150 EUR/mesiac1500 euro

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej parfumérie hľadáme spolupracovníkov na pozíciu Store Manager (Ž M).

Čo bude náplňou práce?
• vedenie, kontrola a motivácia tímu
• realizácia ročných plánov
• podiel na predaji a milé obsluhe zákazníkov
• komunikácia s dodávateľmi
• organizácia eventov predajne a spolupráca s marketingom
• administratíva (pokladne, objednávky, animácie a eventy, personálne záležitosti)
• príjem a riešenie reklamácie
• zodpovednosť za majetok firmy a vykonávania inventarizácie
• účasť na interných školeniach a poradách

Čo Vám ponúkame?
• každý deň nové výzvy v luxusnom prostredí
• možnosť profesijného rastu
• zamestnanecké zľavy na výrobky
• motivačný systém a zodpovedajúce platové ohodnotenie

Prosím napíšte nám stručnú informáciu, prečo chcete pracovať v parfumérii Douglas.

Tešíme sa na Váš životopis!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Čo od vás očakávame?
• stredoškolské vzdelanie s maturitou
• výhodou je praxe v odbore
• skúsenosť s vedením tímu min. 2 roky a aspoň 6 ľudí
• orientáciu na zákazníka
• znalosť SK + AJ / NJ (pre komunikáciu so zákazníkom)
• užívateľská znalosť MS predovšetkým Excel
• reprezentatívne vystupovanie
• časovú flexibilitu

Úspech nie je náhoda! Parfumérie Douglas sa vypracovala na pozíciu európskej jednotky vďaka kompetencii, kvalite a prístupu k zákazníkom. Vo viac ako 1900 parfumériách v zahraničí, z toho 11 v SR, staráme sa o splnenie Vašich prianí.

DOUGLAS - YOUR PARTNER IN BEAUTY

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2941406  Posting date: 17.9.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 1 500 - 2 150 EUR/mesiac1500 euro