Čašníčka do biznis kaviarne B2B Coffee

Pana Europe s.r.o.

Miesto práce
Mierová 202, Bratislava
Termín nástupu
15.08:2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej "business" kaviarničky hľadáme šikovného, komunikatívneho, zodpovedného čašníka/čašníčku, ktorý/ktorá má chuť pracovať v medzinárodnom prostredí.

Sme novo-otvorená kaviareň v biznis centre PANA TRADE CENTER na Mierovej ulici v Bratislave. Zameriavame sa hlavne na "business" klientelu, poprípade zákazníkov, ktorí majú v biznis centre kancelárie, ale samozrejme sme otvorení pre širokú verejnosť taktiež.

V náplni práce sú povinnosti ako:
- Obsluhovanie zákazníkov v gastronomických zariadeniach a komunikácia s nimi.
- Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí.
- Prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania.
- Uvádzanie hostí k voľným miestam na stolovanie.
- Komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov).
- Prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie.
- Riešenie reklamácií a sťažností zákazníkov.
- Kontrolovanie stavu gastronomického zriadenia, udržiavanie poriadku a čistoty.
- Evidovanie rezervácií a objednávok prijatých mailom, faxom, telefonicky alebo osobne
- Denná/mesačná uzávierka, stock request, a ďalšie.

Keďže sa nachádzame v medzináronom prostredí, anglický jazyk je potrebný ovládať.

Pracovná doba pondelok-piatok, víkendy voľné od 08:00 - 18:00, 4.50 Eur/hodina

Tipy, provízie, pracovná doba, MHD dostupnosť

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Do našej "business" kaviarničky PANA TRADE CENTER na Mierovej ulici v Bratislave, hľadáme šikovného, komunikatívneho, zodpovedného čašníka/čašníčku, ktorý/ktorá má chuť pracovať v medzinárodnom prostredí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Sme poradensko-developerská firma. Ponúkame kancelárske priestory na prenájom a v našom biznis centre máme príjemnú kaviareň s veľmi dobrou atmosférou.

We are business-oriented consultancy company. We offer offices to rent and we offer great atmosphere in our B2B Café.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3157756  Posting date: 11.8.2017