Asistentka vedenia spoločnosti

P. T. C., spol. s r. o.

Miesto práce
Eisenstadt, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre materskú spoločnosť Weiss Logistik Center GmbH hľadáme spoľahlivú, lojálnu a cieľavedomú slečnu/pani na čiastočný pracovný úväzok na pozíciu asistentka vedúceho manažmentu so znalosťami v účtovníctve do novootvorenej pobočky so sídlom v Eisenstadt-e ( Burgenland-e v Rakúsku) - 20 až 25 hodín týždenne (08:00 - 13:00 hod). Požadujeme plynulé ovládanie nemeckého jazyka, komunikatívne maďarský jazyk a samozrejme slovenčina .
Náplň práce:
- pravidelná komunikácia v nemeckom, maďarskom, slovenskom jazyku medzi dcérskymi spoločnosťami, dodávateľmi a odberateľmi v týchto krajinách
- spracovanie telefonických hovorov a emailová komunikácia v NJ, MJ, SJ
- podpora pri zabezpečení administratívnej činnosti v rámci spoločnosti - bežné administratívne práce
- písanie žiadostí, listov a rôznych dokladov pre vedenie spoločnosti
- spracovanie došlých a odoslaných faktúr, následná kontrola a zaúčtovanie
-zaistenie hotovostných a bezhotovostných platieb

-požadujeme CV v nemeckom aj slovenskom jazyku+ foto !

- práca v stabilnej prosperujúcej spoločnosti - líder na trhu s predajom paliet
- 13-ty a 14-ty plat

Informácie o výberovom konaní

• CV v nemeckom a slovenskom jazyku + foto !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2) a Český jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• prax v podobnom zameraní výhodou
• aktívna znalosť nemeckého jazyka slovom aj písmom
• znalosť maďarského jazyku potrebná
• Zodpovednosť, komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
• CV v slovenskom aj nemeckom jazyku + foto !

Slovenská spoločnosť P.T.C. spol. s r.o. sa zaoberá nákupom a predajom drevených paliet od roku 1991.Od tej doby sme prešli veľkým vývojom a dnes máme stanovené svoje pevné pravidlá a aj miesto na slovenskom, českom aj zahraničnom trhu. Zákazníkmi našej firmy sú výrobcovia potravinárskych, priemyselných, chemických výrobkov a tiež veľkosklady a logistiky používajúce pri expedícii svojho tovaru palety.V roku 2008 sme sa stali súčasťou skupiny rakúskej spoločnosti Weiss Logistik Center, ktorá so svojimi 28 pobočkami v Strednej a Východnej Európe patrí k vedúcim dodávateľom v paletovom hospodárstve.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2245231  Posting date: 28.6.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 1 200 € brutto