Supervízor údržby

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú medzinárodne pôsobiacu spoločnosť sídliacu v lokalite Nové Mesto nad Váhom hľadáme kandidáta na pozíciu Supervízor údržby. Hľadáme lídra s preukázateľnými skúsenosťami v strojárskej / elektrotechnickej / automotive výrobe a charizmou lídra, ktorý ľudí spája a prirodzene motivuje.

- zabezpečenie plynulého chodu výrobných zariadení
- údržba a výmena nástrojov pre výrobné zariadenia
- plánovanie preventívnej údržby
- riadenie skladu náhradných dielov
- plánovanie nákladov údržby
- koordinácia tímu údržby
- kontrola funkčnosti systémov a vybavenie VN, NN
- kontrola všetkých zmien energetických systémov
- ročné plány údržby
- plánovanie náhrad výrobného zariadenia podľa zásad CAPEX
- zabezpečovanie elektrických revízií podľa matice revízií
- vedenie brúsiarne (nástrojáreň) pre výrobu

- pracovná pozícia v silnej zahraničnej spoločnosti
- práca so stabilným, zabehnutým tímom
- množstvo školení a ďalšieho vzdelávania
- balík sociálnych benefitov
- 13. plat

Zaujala Vás táto, alebo iná pracovná pozícia z našej ponuky? Pošlite nám svoj životopis na adresu [email protected], spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov.

Do predmetu správy nezabudnite prosím uviesť názov pozície, o ktorú máte záujem.

Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu a Vášmu záujmu, úspešných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, výrobnú spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické/ technické/ strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- prax vo vedení oddelenia údržby vo výrobnej spoločnosti
- skúsenosti s technikami TPM
- odborná spôsobilosť pre výkon a riadenie energetiky do 1000 V/par.23,vyhl.508 /
- odborná spôsobilosť pre výkon a riadenie energetiky nad 1000 V / par. 25,vyhl.508 /
- výborné komunikačné a organizačné zručnosti
- pozitívne ladená osobnosť

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2614886  Posting date: 30.1.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 1600