Junior Network Engineer

NESS KE, s.r.o.

Miesto práce
Moldavská cesta 10/B, 040 11 Košice-Juh, Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedinečná príležitosť pripojiť sa k nášmu internému ITO v Nesse! Aktuálne hľadáme šikovného a motivovaného Network Engineera s dobrými komunikačnými schopnosťami, ktorý by rozšíril náš team. Vybraný kandidát bude zodpovedný najmä za:

- Hardvérovú podporu potrebnú pre bežný chod firmy
- 1st a 2nd level support situacií vznikajúcich pri pracovných úkonoch zamestnancov na projektoch a v backoffice
- Spolupráca so systémovými administrátormi
- Asistencia nákupnému oddeleniu v procese nákupu HW, reportovanie o stave HW pobočky
- Inštalácia a administrácia sieťových zariadení
- Inštalácia a aktualizácia firmwaru
- Konzultácie a asistencia pri návrhoch systémových riešení
- Asistencia s formuláciou požiadaviek
- Administrácia sieťových zariadení, hlavne switchov
- Priebežná kontrola sieťových zariadení použitých v priestoroch firmy
- Manuálne prepájanie sieťových zásuviek a sieťových zariadení medzi sebou
- Komunikácia a participácia na úlohach riešených globálnym sieťovým teamom
- Cable management - vedenie záznamov o prepojeniach
- Asistencia a spolupráca pri zásahoch na IT zariadeniach v priestoroch firmy a technicky vyhradených priestoroch
- Spolupráca a konzultácie so zamestnancami a dodávateľmi služieb pri úlohách týkajúcich sa sieťovej prevádzky budovy
- Tvorba dokumentacie týkajúcej sa sieťovej infraštruktúry

Jazykové kurzy
Technické kurzy, certifikácie
Soft skillové tréningy
Nákupy odbornej literatúry
Zľavy u zmluvných partnerov
Home Office
Dni dovolenky navyše - Ness days
Sickness
Ness Summer club – celodenný letný program pre deti našich zamestnancov
Referral Fee - za doporučenie nového zamestnanca
Diners club kreditná karta
Nadštandardné pracovné podmienky
Masáže každý utorok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Skúsenosť s networkingom na úrovni Cisco CCNA
- Komplexná znalosť sietí, znalosť viacerých platforiem, telekomunikačných sietí a IT terminológie
- Schopnosť vytvárať, udržiavať a spravovať technickú sieťovú dokumentáciu
- Znalosť virtuálnych sietí (OVS) výhodou
- Znalosť Linux výhodou
- Znalosť firewallov and relevantná pracovná skúsenosť je veľkou výhodou

Osobnostné zručnosti:
- Schopnosť zvládať stres a pracovať pod časovým tlakom
- Schopnosť určovať priority
- Tímová práca
- Aktívny prístup

Ness KDC was established in 2005 and is the flagship Software Delivery and Innovations Center of the Ness Digital Engineering corporation.

We provide digital transformation software services, product development and innovations to global customers in areas such as the automobile industry, intelligent transportation, internet of things, finance and banking, telematics, media and marketing, power and energy and big data and analytics.

Ness offers a unique mixture of several aspects and culture, which are highly valued by software engineers. We’ve got hundreds of attractive high-end projects and dozens of world-class brands as customers. We provide a long-term stable environment and the highest standards of employee’s welfare, with company culture supporting family life. We continue to be hungry for reaching further milestones, acknowledging we must build it on roots that we represent, but also continuing in constant and rapid change and adaptation.

In the area of software engineering, it is our top-quality services, individual customer approach and ability to achieve targets which are most highly valued by our clients. Thanks to these, Ness Kosice enjoys long-term business relationships with its customers. Our teams of professionals first process and analyze client’s requirements; then, through cooperation with the client, they use the newest technology to fulfil these requirements in an “agile” environment.

Our glowing references and strong corporate background continuously attract the interest of new clients. As a result, Ness KDC is now one of the most important employers in the region with a workforce of more than 600 people.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2763476  Posting date: 12.10.2016