Operátor výroby

Miba Sinter Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Miba Sinter Slovakia, S.r.o., Dolný Kubín-Mokraď
Termín nástupu
dohodou
1 070 EUR/mesiacnástupná základná mesačná mzda 938 eur + 15% mesačná variabilná zložka + príplatky za zmennosť;

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do výroby súčiastok pre automobilový priemysel nového a spoľahlivého kolegu, ktorého náplňou práce bude:
  • samostatné vykonávanie výrobných činností pri sériovej výrobe súčiastok podľa pracovných návodov, výrobných postupov a kvalitatívnych podkladov
  • obsluha výrobných strojov a zariadení
  • vykonávanie samokontroly vo výrobe, používanie meradiel
  • vykonávanie ostatných výrobných činností podľa pokynov zmenového majstra

  • práca v stabilnej medzinárodnej výrobnej spoločnosti
  • možnosť odborného rastu
  • moderné pracovné prostredie
  • stravovanie na pracovisku
  • zdravotný program spoločnosti
  • zaujímavý sociálny program a benefity pre zamestnancov
  • príspevok pri pracovnom a životnom jubileu
  • ročná valorizácia platov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • vzdelanie technického smeru výhodou
  • prax vo výrobnej (strojárskej) spoločnosti výhodou
  • ochota a chuť pracovať
  • ochota a schopnosť pracovať v nepretržitej prevádzke

Miba Sinter Slovakia s.r.o. je významným zamestnávateľom regiónu Oravy so sídlom v Dolnom Kubíne. Spoločnosť je súčasťou rakúskeho koncernu MIBA, ktorý je strategickým partnerom pre medzinárodný automobilový priemysel a zameriava sa na výrobu spekaných súčiastok do osobných automobilov formou technológie práškovej metalurgie. Podrobnejšie informácie o spoločnosti Vám poskytneme na vyžiadanie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Mancová
Tel.: +421905685794
E-mail: poslať životopis
ID: 3023623  Posting date: 18.4.2024  Basic salary component (gross): 1 070 EUR/mesiac