Inžinier kvality (kovovýroba)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Dunajská Streda, Trnavský kraj, okres Dunajská Streda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre významnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti kovovýroby hľadáme Inžiniera kvality.
- Riadenie úseku kvality (3 technici + vlastná agenda)
- Starostlivosť o zákaznícku a dodávateľskú kvalitu
- Riešenie reklamácií
- Interné audity

- Nadštandardné finančné ohodnotenie
- 13.ty a 14.ty plat podľa dosiahnutých hospodárskych výsledkov
- Flexibilná pracovná doba
- Práca v stabilnej a expandujúcej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

- Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
- Prax v oblasti kvality
- Aktívna znalosť maďarského a slovenského jazyka
- Znalosť jedného s cudzých jazykov (AJ alebo NJ)
- Silný techický backround
- Flexibilita, samostatnosť

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3131691  Posting date: 14.7.2017  The job comes from another website or source.