SAP CRM Consultant / atraktívna mzda

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre špičkovú medzinárodnú IT/konzultačnú spoločnosť hľadáme SAP CRM konzultanta s praktickými skúsenosťami.
realizácia analýzy a návrh zákazníckych riešení;
implementácia zákazníckych riešení;
účasť na zákazníckych projektoch;
príprava zákazníckej dokumentácie;
školenie koncových užívateľov;
realizácia správy a údržby systémov

pozícia je vhodná pre SAP CRM alebo SAP SD Consultanta s 2 a viac ročnou skúsenosťou;
flexibilná pracovná doba;
množstvo ponúkaných benefitov;
termín nástupu dohodou;
atraktívna mzda;
miesto výkonu Bratislava alebo Praha;
práca v príjemnom prostredí a v tíme skúsených expertov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Prestížna IT spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

minimálne 2-ročná skúsenosť so SAP CRM alebo SAP SD;
skúsenosť s vedením stretnutí so zákazníkom;
skúsenosť s prípravou koncepcie riešenia;
znalosť utilitných procesov výhodou;
ukončené VŠ vzdelanie technického, elektrotechnického alebo IT smeru;
aktívna znalosť anglického a/alebo nemeckého jazyka;
analytické a procesné myslenie;
komunikatívnosť, flexibilita, profesionálne jednanie, vystupovanie a zodpovednosť;
schopnosť pracovať ako samostatne tak aj v tíme;
mobilita

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2833143  Posting date: 30.11.2016