Svářeč - CO2 nebo plamenem + dopravné / ubytování

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Okres Český Krumlov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 45000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme větší množství svářečů - CO2 nebo plamenem. Skvělé platové ohodnocení + bonusy + dopravné / ubytování + osobní ohodnocení + pracovní obuv. Práce pouze na ranní směnu s možností přesčasů !!!!

Místo výkonu práce: kaplice
Pouze ranní směna.
Práce je vhodná převážně pro muže !!!

Nástup ihned!!!

Zajištěné svozy z Kaplice přímo do firmy.

Náplň práce:
- svářečské práce
- sváření nerez plechů, letování mědi

Požadujeme:
- technické vzdělání nebo myšlení
- svářečský průkaz na CO2 nebo plamen

Nabízíme:
- stabilní a dlouhodobé zaměstnání
- nástupní základní mzdu od 19.600 - 22.000
+ příspěvek na dojíždění 2.000 Kč/měs / ubytování
+ příplatek za práci o víkendu 25 %
+ příplatek za práci přesčas 25 %
+ příplatek za práci ve svátek 100 %
+ pracovní obuv
+ dodatečné prémie 1.500 Kč/měs - docházkový bonus
+ dodatečné prémie 1.500 Kč/měs - za kvalitu odvedené práce
- příplatek za práci na noční směně dle ZP
- 25 dní dovolené

Zájemci mohou reagovat prostřednictvím tlačítka "odpovědět" nebo na tel.: 739 343 024

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výrobní společnost se sídlem v Kaplici

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

platný svářečský průkaz na CO2 nebo plamen

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Potřebujete poradit? Podělíme se s Vámi o naše znalosti a zkušenosti a poradíme Vám, co je a bude aktuální v současném světě práce.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?
Manpower je světovým lídrem v oblasti lidských zdrojů. Naší klíčovou hodnotou je inovace vedoucí k dlouhodobému rozvoji ve světě práce.

Už víte, co budete dělat?
ID: 2763057  Posting date: 12.10.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: 22000 - 45000