Dělnice ve výrobě - 15.500 Kč! - Veverská Bítýška

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Veverská Bítýška, Jihomoravský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
18.10.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pre spoločnosť so sídlom vo Veverské Bítýšce hľadáme dělnice ve výrobě.

Náplň práce:
- Komplementácia operačných setov
- Skladanie a šitie operačných rúšok
- Príprava komponentov pre výrobu

Požadujeme:
- Manuálnu zručnosť
- Ochotu pracovať v nepretržitom/ 3smennom provoze

Ponúkame:
- Mzdové ohodnotenie: - 3 smenný provoz 15 515 Kč/mesiac, po ZD 16 907 Kč/mesiac
- - nepretržitý provoz 16 415 Kč/mesiac, po ZD 17 807 Kč/mesiac
- Čisté pracovné prostredie
- Dotované stravné
- 25 dní dovolené
- Firemné výrobky za zamestnanecké ceny
- Ak by ste sa radi dozvedeli viac, neváhajte nás kontaktovať.

Informace o náboru

Hledáme operátory/operátorky pro společnost zabývající se výrobou a distribucí zdravotnického materiálu a hygienického zboží s místem výkonu práce ve Veverské Bítýšce.
Nabízíme stabilní a dlouhodobou práci ve výrobě v přátelském a příjemným prostředí.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost se zabývá výrobou zdravotnických potřeb.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 2405966  Posting date: 18.10.2016