Inženýr kvality

KARSIT HOLDING, s.r.o.

Místo práce
Královéhradecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme společnost s růstovým potenciálem a k jeho využití hledáme inženýra kvality, který má zkušenosti v oblasti kvality ve strojírenské výrobě, nejlépe v automotive.

K úspěšnému zvládnutí těchto úkolů pracovník potřebuje:

  • VŠ/SŠ vzdělání s maturitou strojírenského, technického směru nebo managementu kvality
  • technické myšlení
  • 3 roky odborné praxe v oblasti kvality, nejlépe v automobilovém průmyslu
  • znalost systému řízení kvality ISO TS 16949
  • aktivní znalost NJ nebo AJ (slovem i písmem)
  • znalost MS Office
  • řidičské oprávnění sk. B. (aktivní řidič)

Nabízíme zajímavou práci v perspektivní společnosti působící v automotive, motivační mzdové ohodnocení, kvartální prémie za splnění hospodářského výsledku, 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, závodní stravování, jazykovou výuku, odborný rozvoj.

Pracoviště v Jaroměři, nástup možný ihned nebo dle dohody.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma Karsit Holding disponuje konstrukčním a vývojovým oddělením, které poskytuje plný servis a péči o zákazníka od designových návrhů až po konstrukci pro sériovou výrobu a to vše ve standardech a požadavcích zákazníka v automobilovém průmyslu.
ID: 2769144  Posting date: 17.10.2016  The job comes from another website or source.