Software Engineer (30-45.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj, Okres Prostějov
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Ihneď

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* programovanie simulačných modelov, GUI a pomocných aplikácií
* správa a vyhodnocovanie väčšieho objemu dát
* príprava softwarovej dokumentácie

Zaměstnanecké výhody, benefity

* možnosť kariérneho rastu
* mzdové ohodnotenie podľa skúseností
* každoročné zvyšovanie mzdy a odmeny
* 5 týždňov dovolenky
* príspevky na stravovanie
* možnosť využitia hradených jazykových kurzov
* školenie v zahraničí i v tuzemsku
* príspevok na dôchodkové pripoistenie
* po zaškolení možnosť pružnej pracovnej doby
* možnosť príspevku na ubytovanie
* priateľský kolektív, moderné pracovisko
* nadštandardné podmienky v rámci služobných ciest

Informace o náboru

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Neváhajte a zašlite svoj profesijní životopis vo formáte MS WORD (ideálne.docx) na emailovú adresu [email protected]. Pokiaľ ste už v minulosti s nami komunikovali, môžete kontaktovať priamo svojho konzultanta.
Kandidátov, ktorí postúpia do užšieho kola, budeme kontaktovať obratom. Ostatných uchádzačov zaradíme do databázy a budeme ich kontaktovať v prípade, že pre nich nájdeme vhodnú pracovnú ponuku. Pozície máme taktiež pre softwarových inžinierov (softwarové inženýry), software engineer, Oracle správce, administrátor, programátor, programmer, developer, vývojár, analytik, support, analyst a pre kandidátov, ktorí poznajú technológie ako Oracle 8, 9, 10i, 11i, 12, Oracle E-Business Suite, Oracle Database, application PL/SQL, J-developer, Java, C++, T-SQL, OCI, SDLC lifecycle, SOX.
Ďalšie pracovné ponuky nájdete na stránkach http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.
A čo VIAC? Naše stránky taktiež poskytujú ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostredníctvom ktorého Vám budeme zasielať nové pracovné ponuky, ktoré zvýšia Vaše šance získať nové zamestnanie.
Zaslaním Vášho životopisu, prípadne ďalších osobných materiálov do našej agentúry, udeľujete súhlas spoločnosti Jobs Contact Consulting, s. r. o., so sídlom v Brne, Slovákova 354/5, IČ:03055396 so zhromaždením, spracovaním a uchovaním osobných údajov o Vašej osobe podľa zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platnom znení, za účelom prezentácie potenciálnym zamestnávateľom a sprostredkovania zamestnania. Tento súhlas bude platný až do odvolanie písomnou formou.

Tím Jobs Contact Consulting, s.r.o., sa teší na spoluprácu s Vami!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Nemecká spoločnosť s pobočkou v Prostějove pôsobiaca v oblasti výroby flexibilných obalov.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ vzdelanie, Informatické obory
* 3 roky praxe na obdobnej pozícii
* ochota vycestovať na 3-6 mesiacov do Nemecka (školenie v materskej spoločnosti)
* výborné programátorské znalosti a skúsenosti v C/C++ a Matlab
* skúsenosti s SQL
* anglický jazyk - komunikatívne
* výhodou - znalosť nemeckého jazyka
* výhodou - skúsenosti s programovaním v C#, .net
* samostatnosť
* flexibilita
* zodpovednosť

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2624135  Posting date: 24.10.2016