Manažér technického oddelenia (energetický priemysel)

JOB LEADER SLOVAKIA s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kandidát na pozícii bude zodpovedný za riadenie technického oddelenia nadnárodnej spoločnosti a za strategické rozhodnutia oddelenia.

Hlavné zodpovednosti:
- tvorba stratégie oddelenia v zmysle prípravy, rekonštrukcie a obnovy energetických zariadení, stanovenie prioritných cieľov oddelenia
- zodpovednosť za vytvorenie a sledovanie dlhodobých plánov, investícií oddelenia s ohľadom na údržbu a technické štandardy spoločnosti
- v spolupráci s ostatnými oddeleniami tvorí, posudzuje návrhy na úpravy, modernizácie a rekonštrukcie energetických zariadení
- vytvára plány investícií a väčšej údržby
- zodpovedá za posudzovanie projektovej dokumentácie z technického hľadiska od externých dodávateľov
- podieľa sa na výbere dodávateľov
- pripravuje rozpočet oddelenia, sleduje a vyhodnocuje jeho plnenie
- riadi zamestnancov oddelenia, zodpovedá za ich motivovanie a hodnotenie

- práca v úspešnej a stabilnej spoločnosti
- kariérny rast, možnosť sebauplatnenia
- sociálny balík a iné benefity
- koncoročný bonus
- služobné auto

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mail adresu: [email protected]

Zároveň Vás prosíme o zaslanie Vášho súhlasu o spracovanie a uchovanie osobných údajov:

Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti JOB LEADER SLOVAKIA, s.r.o., Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je možné súhlas kedykoľvek písomne odvolať v spoločnosti JOB LEADER SLOVAKIA, s.r.o.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozíciu obsadzujeme pre klienta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- silné manažérske zručnosti
- schopnosť koncepčného myslenia
- schopnosť iniciovať zmeny
- odborné znalosti v oblasti energetiky, TZB
- skúsenosť s vedením oddelenia, prípravou rozpočtov a pod.
- anglický jazyk na aktívnej úrovni

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť so špecializáciou na priemysel. Hlavnou ponúkanou službou je recruitment kvalifikovaných profesionálov. Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2751258  Posting date: 8.11.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: motivujúci