Site manager - špecializácia na TZB pre komerčné stavby

JOB LEADER SLOVAKIA s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, významnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti výstavby komerčných nehnuteľností, hľadáme pozíciu Stavbyvedúceho so špecializáciou na TZB (kúrenie, chladenie, ventilácia)

Kandidát zodpovedá za:
Projektový manažment
- komunikáciu s dodávateľmi ohľadom harmonogramu stavby a postupnosti prác
- zodpovedá za odovzdanie materiálu subkontraktorom
- vytvára reporty ohľadom postupu projektov
- vytvára harmonogram stavby v pridelenej oblasti (TZB)
- kompletizuje stavebnú dokumentáciu pridelenej oblasti
- kontroluje dodávky materiálu na stavbu za pridelenú oblasť
- zodpovedá za supervíziu vykonaných prác, jej kvalitu a kvantitu
- poskytuje technické poradenstvo subkontraktorom

People management
- komunikuje s internými zamestnancami spoločnosti a organizuje pridelených pracovníkov
- organizuje externých kontraktorov
- zodpovedá za hodnotenie zamestnancov vo svojom tíme

- práca pre jedného z najsilnejších developerov u nás aj v zahraničí
- motivujúce platové ohodnotenie
- práca v tíme špecialistov
- práca na medzinárodných projektoch v rámci Európy
- profesijný rast
- 13.,14.,15. plat a iné benefity

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mailovú adresu: [email protected]

Zároveň Vás prosíme o zaslanie Vášho súhlasu o spracovanie a uchovanie osobných údajov:

Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti JOB LEADER SLOVAKIA, s.r.o. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je možné súhlas kedykoľvek písomne odvolať v spoločnosti JOB LEADER SLOVAKIA, s.r.o.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozíciu obsadzujeme pre klienta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, architektúra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

6

- prax na pozícii stavbyvedúci, ideálne min. 6 rokov z oblasti veľkých budov
- skúsenosť s projektmi z oblasti TZB podmienkou
- skúsenosť z oblasti komerčných budov veľkou výhodou
- aktívny anglický jazyk veľkou výhodou

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť so špecializáciou na priemysel. Hlavnou ponúkanou službou je recruitment kvalifikovaných profesionálov. Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2732286  Posting date: 14.11.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: motivujúci