Team leader Java programátorů

ITjobs, s.r.o.

Brno nebo Praha, Česká republika, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší zodpovědností na pozici bude:
- vedení menšího týmu vývojářů na servisním oddělení
- pomoc manažerovi s řízením projektů
- analýza zákaznických požadavků, v kooperaci s vývojáři návrh řešení
- vývoj v JavaEE (Spring, Hibernate, Liferay portály)
- podíl na tvorbě časového plánu a nacenění projektu
- možnost využití firemní znalostní databáze a její rozšiřování
- sledování vývoje v oblasti technologií

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- atraktivní platové ohodnocení + prémie
- benefity: příspěvek na životní a penzijní pojištění, kurzy AJ a/nebo NJ, stravenky, flexibilní pracovní doba, možnost částečného home-office, možnost kariérního růstu i profesního rozvoje, práce v uzavřených kancelářích
- další profesní vzdělávání a možnost certifikací, vlastní technická knihovna, interní i externí odborné kurzy

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Úspěšná mezinárodní SW společnost zabývající se zakázkovým vývojem a systémovou integrací.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Java - Pokročilý

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá znalost Java EE
- orientace v technologiích Javy (Spring, Hibernate, aj.)
- výhodou znalost produktů od Atlassianu, metodiky ITIL
- minimálně dobrá technická znalost AJ
- alespoň 2 roky praxe s vývojem aplikací v Javě EE
- aspoň kratší praxe s vedením týmu
- VŠ/SŠ vzdělání technického směru
- schopnost pracovat samostatně, řešit a analyzovat chyby, komunikovat s technickými i netechnickými kolegy
- komunikační a organizační dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2677540  Posting date: 28.12.2016