Jednoduchá práca v čistej výrobe vo Zvolene, voľné víkendy

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
5,5 EUR/mesiac5,50 € brutto/ hodina + príplatky podľa Zákonníka práce

Popis práce

Hľadáš naozaj jednoduchú prácu, chceš si zarobiť a nevadia ti nočné zmeny? Potom si náš človek! Hľadáme šikovných brigádnikov do potravinárskej výroby. Zavolaj nám a všetko potrebné ti vysvetlíme.

Náplň práce:
- jednoduché balenie tovaru

3 zmenná prevádzka (ranná 6:00-14:00, poobedná 14:00-22:00, nočná 22:00-6:00)

Ponúkame

- pravidelné zmeny
- voľné víkendy
- príplatky
- práca vhodná pre mužov aj ženy
- vhodné aj pre absolventov

Požadujeme

- zodpovednosť a precíznosť
- dodržiavanie dohodnutých zmien

Kontakt

Kontaktná osoba: Dana Fajčíková
Tel.: +421917220321
E-mail: poslať životopis
ID: 4810116  Posting date: 17.4.2024  The job comes from another website or source. Basic salary component (gross): 5,5 EUR/mesiac