Pozor! Sezóna začína a my hľadáme práve teba! Na pracovnú pozíciu skladník! Nástup možný už v auguste!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Gáň, okres Senec, okres Galanta, okres Komárno, okres Šaľa
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
august 2017
3,68 alebo 3,37€ / hod. + stravné lístky 3,40€ + výkonnostné a dochádzkové bonusy + doprava zdarma!!!

Popis práce

Hlavná náplň práce
VZV:
- príprava uskladneného tovaru a následné naloženie tovaru do kamiónu, ako aj vykladanie tovaru z kamiónu.
- udržiavanie poriadku na pracovisku a vykonávanie ďalších pracovných úloh podľa pokynov priameho nadriadeného
- nutná prax

NZV:
- jazda na nízko zdvižnom vozíku (NZV) na určenú lokáciu v sklade
- kompletizovanie úloh na paletu tzv. pickovanie
- nieje nutná prax

Vedľajšia náplň práce:
- pomocné manipulačné práce (balenie paliet, vykladanie tovaru z kamiónov, upratovanie)

Ponúkame

- práca na trvalý pracovný pomer
- výkonnostné a dochádzkové bonusy
- stravné lístky v hodnote 3,40€ bez zrážky zo mzdy
- príplatky za nočné a nadčasové zmeny
- doprava do zamestnania z okolia Galanty zdarma
- oprávnenie NZV a VZV sú výhodou
- výplata na čas
- školenie na manipulačnú techniku a zaškolenie

Požadujeme

VZV
- skúsenosti na VZV podmienkou

NZV
- nieje nutná prax ani oprávnenie
- zabezpečíme školenie na NZV (zaškolíme/zaučíme)

Požiadavky zamestnania:
- ochota pracovať na 3 zmeny (ranná, nočná, poobedná)
- ochota nadčasovať 6. zmenu v týždni (oznámené včas)
- absolvovanie vstupnej lekárskej prehliadky u lekára pred termínom školenia
- výpis z Registra trestov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrej Horal
Tel.: 0918 574 873
E-mail: poslať životopis
ID: 3158625  Posting date: 13.8.2017  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 3,68 alebo 3,37€ / hod. + stravné lístky 3,40€ + výkonnostné a dochádzkové bonusy + doprava zdarma!!!