Junior personálny konzultant Trnava

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
okres Trnava
Termín nástupu
asap

Popis práce

Pre našu pobočku v Trnave, hľadáme kolegu, ktorého pracovnou náplňou bude:
- rokovania a komunikácia s klientmi, prijímanie objednávok od klientov na brigády a dojednávanie s nimi pracovné podmienky brigádnikov, miesto a čas výkonu práce,
- kontaktovanie brigádnikov, organizovanie a zabezpečovanie včasnej obsadenosti brigád u pridelených klientov,
- organizovanie výberových konaní, hodnotenie a prezentácia kandidátov klientovi, evidencia času uzavretia pracovnej zmluvy klienta s kandidátom a plynutie doby na záverečnú fakturáciu,
- zabezpečovanie administratívy spojenej so zabezpečovaním brigád a výberom kandidátov,
- vytváranie pozitívnych profesionálnych vzťahov s pridelenými klientmi, riešenie reklamácií klientov,
- včasné a kvalitné vyhotovovanie podkladov pre účtovné oddelenie,
- organizovanie a zabezpečovanie včasných a správnych výplat brigádnikom a riešenie ich reklamácií,
- vyhotovovanie určených štatistických prehľadov o vykonanej práci alebo podkladov k nim,
- zabezpečovanie archivácie určených dokladov o uskutočnených brigádach,
- iné činnosti súvisiace s pracovným zaradením podľa pokynov priameho nadriadeného, ktorým je vedúci pobočky

Ponúkame

bonusy poskytované zamestnávateľom

Požadujeme

- iniciatívnosť, flexibilita, proklientská orientácia
- výborné komunikačné schopnosti
- prax s programom MS EXCEL
- vodičský preukaz B, vlastné motorové vozidlo

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriel Surdus
E-mail: poslať životopis