Pomocné práce v mäsozávodoch (bez poplatku)

Horizon Meat Services

Miesto práce
EXA 59, 6902 KH Zevenaar, Holandsko
Termín nástupu
v priebehu celeho roka
Mzdové podmienky (brutto)
1537,20 Eur+nadcasy +13plat+24plat.dovolenky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme motivovaných zamestnancov na pozíciu pomocný pracovník do mäsozávodov na území Holandska. Prax v odbore je vítaná, ale nie je podmienkov. Jazykové znalosti nie sú potrebné. Ponuka je vhodná aj pre absolventov bez akejkoľvek praxe. Ponuka je vhodná aj pre páry. Ponuka je bez poplatkov priamo holandský zamestnávateľ!

Platové ohodnotenie v súlade holandskou legislatívou.
Zamestnávateľ zabezpečuje:
- bezplatnú registráciu na úradoch (vybavenie osobného čísla tzv. BSN)
- pomoc pri zabezepeční dopravy zo Slovenska
- ubytovanie vo vlastných ubytovniach v okolí miesta práce
- dopravu do práce
-zdravotné poistenie v Holandsku pričom zabezpečíme i tlačivá potrebné pre slovenskú zdravotnú poisťovňu na vystavenie i slovenskej zdravotnej kartičky
- možnosť zaucenia sa na odborné pozície-možnosť platového rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Naši zamestnanci pracujú na rôznych pozíciách pri spracovaní mäsa v podnikoch na spracovanie mäsa napr. vykosťovanie, krájanie, porcovanie, váženie, pozície pri balení mäsa, expedícii a spracovaní výrobkov. Naša snaha je postupne zaučiť zamestnancov na odbornú prácu t.j. rôzne úkony pri vykosťovaní mäsa.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dobrý zdravotný stav a fyzická kondícia. Motivácia pracovať v medzinárodnom kolektíve a učiť sa nové zručnosti.

Personálna agentúra s pôsobením na území Holandska. Umiestňujeme našich zamestnancov v mäsopriemysle a inom potravinárskom priemysle. Počet zamestnancov 2400. Viac ako 10 ročná skúsenosť so zamestnávaním uchádzačov zo Slovenska.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2725841  Posting date: 15.9.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: 1537,20 Eur+nadcasy +13plat+24plat.dovolenky