Hľadáme nastavovača do trvalého pracovného pomeru

Honeywell, spol. s r.o.

Dr. A. Schweitzera 194/1, 916 01 Stará Turá, Trenčiansky kraj, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Senica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujte pre spoločnosť, ktorá sa o svojich zamestnancov stará a má im čo ponúknuť.
Buďte aj Vy Elster!

Náplňou práce je:

* Nastavovanie strojov pre výrobu regulátorov
* Pravidelná údržba strojov a zariadení
* Odstraňovanie porúch a drobné opravy jednotlivých zariadení
* Štandardizované skúšky na zariadeniach ako prevencia pred poruchami/nekvalitou
* Spolupráca s oddelením údržby

Pracujeme v trojzmennej prevádzke.
Miesto výkonu - Stará Turá - Honeywell (bývalý Elster)

Ponúkame Vám
* Príjemné a moderné pracovné prostredie
* Možnosť kariérneho rastu
* Ročné navyšovanie mzdy
* Dochádzkový bonus, príplatky za zmennosť
* Príspevok na stravu nad rámec zákonníka práce
* Príspevok do 3.dôchodkového piliera
* Odmeny za pracovné a životné jubileum
* Poukazy na kultúrne a spoločenské podujatia
* Príspevok na rekreácie a ozdravné pobyty

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

* Ukončené strojárske vzdelanie bude pre Vás výhodou
* Prax na obdobnej pozícii veľmi vítaná, nie je však podmienkou
* Manuálna zručnosť a logické myslenie
* Ochota pracovať v 3 - zmennej prevádzke
* Zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť

Honeywell is a Fortune 100 company that invents and manufactures technologies to address tough challenges linked to global macrotrends such as safety, security, and energy. With approximately 132,000 employees worldwide, including more than 19,000 engineers and scientists, we have an unrelenting focus on quality, delivery, value, and technology in everything we make and do.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3157646  Posting date: 11.8.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: dohodou