Senior manager pre prevádzku (facility management/automotive)

HEADSCOUT s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Nitra

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú medzinárodnú spoločnosť v oblasti facility managementu, hľadáme aktuálne pozíciu Senior managera, ktorý bude zodpovedať za chod a riadenie pobočky a za udržiavanie vzťahov s pridelenými klientmi v oblasti automotive.
Hľadáme kandidáta so skúsenosťami v technickej oblasti, facility managementu, servisného centra, s pro-zákaznickým zameraním.
Pozícia je obsadzovaná pre NITRU.

• Operatívne riadi spoločnosť vykonávajúcu multi - technický Integrovaný Facility Management pre priemyselného klienta.
• Navrhuje a zodpovedá za plnenie strategických cieľov v spoločnosti (rozvoj zmluvných prevádzok, obrat, rozpočet).
• Zabezpečuje kontakt s klientom, obchodné vyjednávanie, tvorbu a riadenie systému indikátorov kvality a zmluvnej produktivity.
• Zabezpečuje plnenie zmluvne poskytovaných služieb a zúčastňuje sa na revíziách zmlúv.
• Rozhoduje o nápravných opatreniach súvisiacich s nezhodami spojenými s prevádzkou v jeho oblasti, a tým zabezpečuje priebežné sledovanie až po overenie ich efektívnosti.
• Navrhuje a sleduje plány neustáleho zlepšovania (technika, kvalita, produktivita…).
• zabezpečenie prevádzkyschopnosti, hospodárnosti a bezpečnosti spravovaných technických zariadení v zmysle platnej legislatívy, realizovanie obhliadky terénu min. jedenkrát mesačne (kontrola OPPI, stav zariadení...);
• zabezpečenie plnenia zmluvne poskytovaných služieb;
• riadenie, hodnotenie a motivovanie zamestnancov spoločnosti v súlade s politikou spoločnosti, vykonávanie ročných hodnotiacich pohovorov svojich zamestnancov a navrhovanie spôsobu ich odmeňovania;
• pravidelné oboznamovanie sa a výkon činností v súlade s platnou internou dokumentáciou IMS a aplikovanie Kódexu manažérskeho správania do všetkých aspektov svojej činnosti;
• zodpovednosť za dodržiavanie zásad BOZP (vrátane používania OOPP), ochrany životného prostredia, ochrany pred požiarmi a hospodárenia s energiami.

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- práca pre silného hráča v oblasti energetiky a facility managementu
- ročný bonus
- služobné auto
- vzdelávacie aktivity a sociálny balík

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mail adresu:
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozíciu obsadzujeme pre klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• prax na vedúcej pozícii minimálne 5 rokov
• preferovaná prax v oblasti výroby, facility managementu, v technickej oblasti
• manažérske zručnosti a skúsenosti, organizačné a riadiace schopnosti,
• schopnosť prijať zodpovednosť, rozhodnosť a odolnosť voči psychickej záťaži,
• organizačné, riadiace schopnosti a komunikačné zručnosti;
• samostatnosť, dôslednosť;
• flexibilita a vysoké pracovné nasadenie.

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov naprieč všetkými odvetviami a oblasťami. Najrýchlejšie rozvíjajúca sa personálna spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 70 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3094677  Posting date: 16.8.2017