Hľadáme šikovných 3D Grafikov / Stáž (3ds Max, Blender, Unreal engine)

GRANDPANO s.r.o.

Hattalova 12a, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacPo skončení stáže možnosť pracovať na juniorskej pozícii.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- 3D modelovanie archviz projektov po celom svete
- Praca v real time enginoch
Tvorba High, Mid, Low-poly modelov a prostredí pre architektonické interaktívne aplikácie, vizualizácie, animácie a mikro hry pre PC a mobilné platformy
- Tvorba fotorealistických textúr a PBR materiálov

- Flexibilný pracovný čas, priestor v našich kanceláriách. Rýchlo rastúca firma. Super kolegovia!

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme stážistov ktorý sa chcú dostať na nový level.
Ten kto chce sa vie u nás vypracovať a získavať svetové zákazky s možnosťou pokračovania u nás.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Blender - Mierne pokročilý
Autodesk 3ds Max - Mierne pokročilý
Unreal Engine - Mierne pokročilý
Adobe Photoshop - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak nevieš nic tak nepíš, ak však ovládaš aspoň tieto 3 tak si náš človek

Znalosti:
3ds Max – Stredne pokročilý
Blender – Stredne pokročilý
Unreal Engine 4/5 - Stredne pokročilý
Adobe Photoshop – Stredne pokročilý

Požiadavky na zamestnanca:
Dôraz pre detail
Chuť pracovať a rozvíjať svoje schopnosti
Lojálnosť a schopnosť dodržať dohodnuté termíny
Výhodou je bydlisko v Bratislave alebo okolí.

Sme digitálna agentúra, ktorá sa zaoberá zákazkovou výrobou VR-AR-MR aplikácií pre rôzne segmenty ako napr.: Real Estate, HR, eventy. Pracujeme v prostredí Unreal Engine 4 a 3ds Max. Pracujeme so zariadeniami pre virtuálnu realitu ako HTC Vive a Oculus a mnoho iných. Našimi klientmi sú napr. McDonald, KFC, Kaufland, SKANSKA, PENTA, JTRE.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3031114  Posting date: 26.2.2024  Basic salary component (gross): 1 500 EUR/mesiac