Operátor experimentov

GA Drilling, a. s.

Miesto práce
Vápenka 4, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho technického tímu hľadáme kolegu, pre ktorého sú nové ciele výzvou, má rád dynamické pracovné prostredie a inovatívne riešenia. Tvojou úlohou na pozícií operátora experimentov bude zabezpečovanie návrhu a realizácie experimentov PLASMABIT technológie, ich optimalizácia, kontrola a vyhodnocovanie výsledkov experimentov.

Tvojou prácou bude:

• Riadenie experimentov
• Testovanie technologických systémov, návrhy pre ich optimalizáciu
• Konzultácie nutných úprav prijatých „Testing requests“ – Z pohľadu bezpečnosti pri práci, poškodenia zariadení a pod.
• Dohľad nad bezpečnosťou počas experimentov a testov
• Vyhodnocovanie „Testing Reports“, ich katalogizácia a odovzdanie konkrétnemu oddeleniu.
• Príprava príkazov pre realizáciu prác a experimentov
• Odoberanie vzoriek po experimentoch podľa požiadaviek oddelení
• Dohľad nad údržbou experimentálnych prípravkov používaných pre experimenty
• Zostavovanie testovacích standov pre potreby experimentov
• Pravidelná kontrola (na dennej báze) a údržba infraštruktúry pre vrtné a millingové procesy
• Spolupráca pri návrhu metodík a pracovných postupov pre realizáciu experimentov
• Fotodokumentácia a správa fotodokumentácie experimentov a infraštruktúry
• Koordinácia technikov počas testov a experimentov.

• príležitosť byť súčasťou tímu top expertov, ktorí vyvíjajú unikátne technologické riešenie, s veľkým dopadom na globálnu energetiku
• kooperovať so svetovou špičkou
• podieľať sa na výskume a implementovať know-how do praxe
• odborne a jazykovo sa vzdelávať
• pracovať v príjemnom prostredí, kde vládne tímovosť a neformálna atmosféra a využívať ďalšie výhody ako: sick-day, parkovacie miesto zdarma priamo v areáli, denne čerstvé ovocie, masáže, voľná licencia MS Office aj na domáce počítače, referal bonus, Diners kartu s cestovným poistením

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s profesijným životopisom a súhlasom so spracovávaním osobných údajov v zmysle zákona NR SR č. 122/2013 Z.z. pre účely výberových konaní a evidencie v databáze uchádzačov o zamestnanie zasielajte na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Radi Ťa spoznáme ak máš:

• Skúsenosti z IT odvetvia (HW/SW) výhodou
• Elektrotechnické osvedčenie (min. § 21, § 22 výhodou)
• Spoľahlivosť
• Systematický prístup pri riešení problémov
• Analytické myslenie
• Práca s MS Office
• Znalosti VBE, Vbscripting (výhoda)

Sme hi-tech spoločnosť, ktorá vyvíja prelomovú technológiu PLASMABIT® pre frézovanie a vŕtanie.
V porovnaní so súčasnými technológiami, využívanými v tejto oblasti, prináša PLASMABIT® výrazné úspory času a nákladov. Otvárame nové a široké možnosti pre oblasť geotermálnej energetiky, ťažby ropy a zemného plynu, ale aj pre iné priemyselné odvetvia.
Sme svetovými priekopníkmi v plazmovom frézovaní – náš tím profesionálov realizoval prvé plazmové frézovanie pod vodou, ako aj prvé plazmové frézovanie v podmienkach vysokého tlaku a teploty (HP/HT). Overujeme možnosti využitia, ktoré by mali byť realizované v krátkodobom horizonte.
Sme členmi medzinárodných organizácií v oblasti energetiky a ropného priemyslu: Decom North Sea, East of England Energy Group (EEEGR), Energy Industry Council (EIC), European Geohermal Energy Council (EGEC) a European Technology Platform on Sustainable Mineral Resources.
V auguste 2019 sme úspešne podstúpili verifikačný audit spoločnosti FPAL Achilles v oblasti zdravia, bezpečnosti, manažmentu kvality a výcviku spôsobilosti.

Prečítajte si náš príbeh vývoja unikátnej slovenskej technológie, ktorý je fascinujúcou ukážkou, čo sa dá dokázať aj vo sfére, ktorá desaťročia odolávala inováciám.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2517551  Posting date: 27.11.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: dohodou