Kuchár / kuchárka

Full Gut, s.r.o.

areál Lodeníc, Roľníckej školy 1519, 945 01 Komárno, Nitriansky kraj, okres Komárno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
základný plat: 699 EUR/mesiac + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vyučeného kuchára/ vyučenú kuchárku s praxou min. 3 roky. Pracovná doba od 5:30 do 14:00hod/Pondelok - Piatok. Týždenne raz výdaj večere od 17:30 do 20:30. Samostatne uvariť 2 druhy jedál denne. Baliť obedy. Výdaj obedov a večerí vo firemných jedálňach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár

Počet rokov praxe

3

Výhoda znalosť prípravy jedál studenej kuchyne.

Závodné stravovanie pre firmy v areáli lodeníc.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2729989  Posting date: 19.9.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: základný plat: 699 EUR/mesiac + odmeny