Technik medicínskych prístrojov

FUJIFILM Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho dynamického tímu hľadáme kolegu s príjemným vystupovaním, so znalosťami v oblasti výpočtovej techniky a elektrotechniky. Hlavnou náplňou práce je inštalácia, a údržba medicínskych systémov, komunikácia so zákazníkmi, podpora predaja, servis medicínskej RDG techniky a zúčastňovanie sa medicínskych výstav a kongresov na území Slovenska.
Pozícia vyžaduje "dennú" prítomnosť na pracovisku v Bratislave.
Do budúcnosti ponúkame možnosť rastu.

Služobné auto, telefón, notebook, práca v malom súdržnom kolektíve, prístup k najnovším medicínskym technológiám, zamestnanecké výhody, ...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

elektro, IT, medicína

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Samostatnosť, zodpovedný prístup
- Schopnosť zvládať stres a multitasking
- Komunikatívnosť
- Lojalita

Naša spoločnosť sa zaoberá prevažne obchodnou činnosťou. Predmetom predaja sú digitálne fotoaparáty, foto-chémia, digitálne minilaby, MEDICÍNSKE ZARIADENIA ako aj technická podpora a servis týchto zariadení.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2581197  Posting date: 29.10.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: dohodou