Hľadáme výrobného manipulanta - zabezpečená doprava (Vrbové, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom)

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Potvorice 260, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Piešťany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • manipulácia (skladovanie a príprava) s materiálom na úseku výroby s cieľom zabezpečiť plynulosť výroby bez prestojov,
  • preverovanie stavov medziprodukcie v prípade rozdielov medzi SAP a realitou,
  • príprava vstupného materiálu,
  • odvoz nespotrebovaného materiálu z liniek,
  • príprava gitterboxov, obalových materiálov,
  • práca na 3-zmeny (ranná, nočná, poobedná).

  • stabilné pracovné miesto,
  • príjemné pracovné prostredie,
  • bezplatná doprava (Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Vrbové – Potvorice a späť),
  • cestovný príspevok,
  • transparentné odmeňovanie,
  • stravné lístky v hodnote 4€,
  • odmeny za zlepšovancie návrhy, mimoriadne odmeny,
  • akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate stanovené požiadavky, zašlite prosím Váš životopis na: [email protected], príp. nás kontaktujte na uvedenom tel. čísle.
Vopred ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

  • ochota pracovať na 3-zmeny,
  • zodpovedný prístup k práci,
  • manuálna zručnosť.

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou nadnárodného koncernu Freudenberg s centrálou v Nemecku, ktorý zamestnáva takmer 50 000 zamestnancov po celom svete. Spoločnosť v Potvoriciach je zameraná na výrobu rôznych druhov vzduchových a motorových filtrov pre automobilový priemysel ako aj na výrobu priemyselných filtrov (www.freudenberg-filter.com).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 2745782  Posting date: 10.5.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: dohodou