Можливість для людей з України

Hľadáme údržbárov na opravu strojov!

FALKE Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Mierová 1, 059 21 Svit
Termín nástupu
Ihneď
6,2 - 7 EUR/hod.Spolu až do: 1 410€ alebo 1 550€ ! Základná mzda za hodinu: 5.70€ alebo pre skúseného mechanika 6.50€. Príplatok za 4-zmennú prevádzku je 0,50€/hod. Variabilná zložka za mesiac 250€. Príplatky za nočné a víkendy: cca 150€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upleť si svoju budúcnosť s FALKE!

Náš tím hľadá šikovného kolegu, ktorého práca na údržbe strojov a zariadení je aj koníčkom. Pokiaľ máte záľubu v opravách strojov, ostatné vás doučíme.

Ponúkame vám novú zaujímavú a perspektívnu pracovnú pozíciu v nemeckej spoločnosti s viac ako 120 ročnou rodinnou tradíciou s perspektívnymi sociálnymi a pracovnými garanciami v regióne.

Náplň práce:
  • Servis, údržba pletacích strojov.
  • Monitorovanie mechanickej funkčnosti a technická obsluha 40 - 60 pletacích strojov v kooperácii s troma operátormi pletacích strojov.
  • Predchádzanie poruchám, identifikovanie príčín problémov a ich následná oprava.
  • Údržba, preventívna údržba a pravidelná kontrola strojov po mechanickej stránke.
  • Práca s novými technológiami: stroje riadené softwarmi, automatické pletacie stroje...
  • Vedenie záznamov o údržbe.
  • Čistenie a nastavovanie určených častí strojov.
  • Dohľad nad kvalitou.
  • Odborný priestor podieľať sa na vývoji a zlepšovaní procesov.

Práca je na zmenovej prevádzke – 4 zmenná (2 dni ráno 5:50-13:50, 2 dni poobede 13:50-21:50, 2 dni v noci 21:50-5:50 a 2 dni voľno). Vyžaduje sa dobrý zdravotný stav.

Benefity FALKE Slovakia:

  • Výkonnostný bonus do výšky 25%.
  • Zmenové príplatky.
  • Dochádzkový bonus.
  • Atraktívne odmeňovanie.
  • Čiastočné preplácanie cestovného.
  • Stravné lístky za každý pracovný deň.
  • Možnosť zaškolenia v dodávateľských spoločnostiach v Taliansku.
  • Finančná odmena ku Dňu žien a Dňu otcov.
  • Finančná odmena za firemné jubileum.
  • Deň zdravia: pravidelná distribúcia čerstvého ovocia zamestnancom.
  • Nákup firemných produktov za veľmi výhodné ceny.
  • Eventy: letná akcia, Vianočný večierok, Mikuláš, Deň zdravia.

V prípade potreby relokácie - presťahovania vieme pomôcť s nájdením ubytovania.

Prosíme, aby ste na túto ponuku reagovali, len ak máte skutočný záujem.

Pre potvrdenie na úrad práce, nás prosím kontaktujte priamo. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Mechanik, strojárstvo, mechatronika/pozícia má vlastný zaúčací program

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Prax na pozícii/v oblasti

opravy pletiarenských strojov

Počet rokov praxe

2

  • PRAX v oprave rotačných pletiarenských strojov minimálne 2 roky.
  • PRAX v oprave výrobných strojov a zariadení výhodou.
  • Pozícia má vlastný zaúčací program.

Osobnostné predpoklady:
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť
  • trpezliovsť
  • lojálnosť

Sú to detaily, ktoré odlišujú prvotriedne produkty od ostatných. Rodinná nemecká spoločnosť FALKE už od roku 1895 predstavuje módne oblečenie z kvalitných materiálov, vyrobené vďaka dokonalému remeselnému spracovaniu a zmyslom pre detail.

Sme oddaní našim snom. Vždy sme mali na mysli uchovať naše znalosti o odevoch na nohy – vytvorené a zhromaždené v 130-ročnej tradícii – a sústrediť ich do jedinečného produktového radu. Vyrábame pulóvre, body, pančuchové nohavice a pančuchy, ktorých dizajn, materiál a farebná harmónia pomáhajú nášmu zmyslu pre štýl stať sa realitou.

Vo výrobnom závode vo Svite od roku 2010 týmto precíznym remeslom vyrábame kvalitné luxusné ponožky, papuče a ťapky. Na tejto výrobe sa podieľa skoro 400 skvelých a skúsených pracovníkov.

www.falkeslovakia.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 2339547  Posting date: 13.10.2022  Basic salary component (gross): 6,2 EUR/hod.