Asistentka riaditeľa

EDYMAX Facility Management SE

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta hľadáme asistentku riaditeľa. Ponúkame stabilné zamestnanie so zaujímavým finančným ohodnotením.
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná: organizácia pôsobiaca v oblasti vzdelávania, počet zamestnancov 55.

Náplň práce:
- administratívne práce (príprava podkladov pre vedenie organizácie, organizačné zabezpečenie porád a pracovných stretnutí a pod.)
- zabezpečenie chodu sekretariátu a správa kancelárskych priestorov
- vybavovanie e-mailov a telefonátov
- organizovanie stretnutí
- spravovanie osobného kalendára riaditeľa organizácie
- podpora pre odbor riadenia ľudských zdrojov (príprava, evidencia a kontrola pracovných zmlúv, dohôd, dochádzky zamestnancov a pod.)
- administratívna podpora pre zamestnancov spoločnosti
- komunikácia s tretími stranami
- evidencia a archivácia dokumentov
- spracovanie pracovných výkazov pre členov vedenia organizácie
- organizácia podujatí (odborných konferencií, seminárov, workshopov a školení, team-buildingové aktivity a in.)

Informácie o výberovom konaní

Kontakt:

email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

- ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou, resp. vysokoškolské vzdelanie 1. stupňa
- PC zručnosti: (Microsoft Excel – pokročilý, Microsoft Word – pokročilý, Microsoft PowerPoint – pokročilý)
- minimálne 3 ročné pracovné skúsenosti v príslušnej oblasti
- spoľahlivosť, flexibilita, presnosť, dôslednosť, nezávislosť

EDYMAX Facility Management SE ako súčasť skupiny EDYMAX Group a.s je rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich klientov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2819954  Posting date: 21.11.2016  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: dohodou